týždeň mobility

zálesák Rolf

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
zalesak
Špeciálna operácia SMERU
 
| 8.3.2022 08:15

Zato vládne tlačovky sú len pre inteligentných ludí, vystúpenia koalície sú konzistentné, všetci sú pracovití a majú na mysli len blaho Slovenska ... tak je to ?
Ja fakt nechápem, prečo stále búšite do opozície. Reálne tu riadi spoločnosť koalícia. O tej sú vtipy len velmi vzácne, aj to také trápnučké.
Že to robí sme, dennikn, aktuality a podobne, to chápem. Tie to majú v popise práce. Ale prečo to robia aj ludia "z davu", to už nechápem.


| 8.3.2022 08:26

Pridam aj ja jeden anonymny. Tu sa nebusi do opozicie, ale do kokotizmu. Ak je to jedine naco sa tato opozicia zmoze pretlacat tu ruske narativy, sirit dezinformacie a zvysovat mieru dezorientovanych kokotov medzi obyvatelstvom tak proste je a uplne opravnene bude tercom vysmechu tak ako bola tercom (aj ked zakazaneho vysmechu) komunisticka strana pred 89.

Nikto tu ani naznakom nerobi vtipy o tom ako je tato vlada super, to robi teraz ruska propaganda kde toci videa ako mladi ludia stoja za vladou, mavaju ruskymi vlajkami a maju Z na trickach. Nasa vlada ma svoje chyby, ale to ze sa jednoznacne postavila na stranu zapadu a odsudzuje rusku agresiu voci ukrajine, dodava na ukrajinu humanitarnu pomoc, zbrane, otvorene na tu temu komunikuje a bude sa musiet postarat o utecencov(a tym aj my vsetci) tak robi presne to co robit ma - a sprava sa presne tak ako ma vlada spravat. Ma viest slovensko a slovensky narod - nie tu vajatat podla vymyslenej facebookovej verejnej mienky ako banda kolaborantov v style kam vietor tam plast.


Lodovik
Lodovik | 8.3.2022 09:43

"Retardovany volic smeru" je trosku redundantny vyraz.


Nathanael
Nathanael | 8.3.2022 12:10

| 8.3.2022 08:15 - jediný problém s vládnymi tlačovkami bol počas druhej vlny covidu. Aj to do veľkej miery práve kvôli hyenizmu opozície, ktorá neváhala zneužívať pandémiu na hrabanie lacných percent. Vtedy to stálo zopár tisícov životov, teraz je to ešte rádovo závažnejšie.


mj
mj | 8.3.2022 13:28

mozno tu to vydrzi dlhsie bez zmazania.

https://twitter.com/chaotisch_gut/status/1498489491589406722

Blahu treba urychlene transportovat na Ukrajinu.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader